Fotobudka

fotobudka zdjecie

Dlaczego my?

Certyfikaty CE - Nasza fotobudka została zakupiona w firmie FotoBudka.NET.PL, jednego z czołowych polskich producentów urządzeń typu fotobudka, posiadająca uprawnienia do oznakowywania znakiem CE wszystkich swoich produktów. Nasza fotobudka sprawdzona została w wielu aspektach, z czego najważniejsze z nich to BHP, zagrożenia pożarowe, zagrożenia porażeniem prądem itp.

Animowany pokaz slajdów – jedyny na rynku!

W naszej fotobudce w oprogramowanie wbudowaliśmy w pełni zintegrowany pokaz slajdów, który może być wykorzystany na szereg sposobów, np.: pokaz zdjęć z aktualnie obsługiwanej imprezy, robionych przez fotobudkę na bieżąco, czyli goście oglądają swoich współtowarzyszy imprezy, jedni śmieją się z drugich, funkcja ta bardzo przykuwa uwagę do fotobudki.

Oczywiście cały pokaz slajdów jest w pełni parametryzowany, możemy zdecydować co ile sekund mają zmieniać się kolejne zdjęcia itp.

Możliwość płynnej zmiany formatów 10×15 cm

oraz foto-pasków 5×15 cm podczas imprezy!

Większość fotobudek oferowanych na rynku ma możliwość robienia jednego tylko formatu zdjęć – wydruków, podczas jednej imprezy. Naszą fotobudką cechuje natomiast możliwość wyboru wielu układów zdjęć przez klientów końcowych. W trakcie imprezy dokonujecie wyboru układu za pomocą panelu dotykowego. Wybór ten odbywa się w bardzo prosty sposób – wystarczy dotknąć odpowiedniego obrazka na ekranie dotykowym, aby otrzymać taki właśnie układ zdjęć. W zależności od wybranego układu, aparat wykonuje odpowiednią liczbę zdjęć. Wszystkim steruje oprogramowanie, które następnie rozmieszcza odpowiednio zdjęcia i je drukuje.

Klient ma możliwość wyboru różnych układów podczas każdej sesji! Mało tego, oprogramowanie realizuje dwa formaty wydruków, które klienci mogą płynnie zmieniać.
Są to formaty:

 • pocztówka – 10×15 cm
 • foto paski – 5×15 cm

W przypadku wyboru przez klienta foto pasków, otrzyma je on z drukarki w gotowej, automatycznie rozciętej przez drukarkę formie, gotowe do wklejenia do księgi gości czy zabrania na pamiątkę.

Tworzenie animacji GIF – GIF budka

W naszym oprogramowaniu fotobudki wprowadzaliśmy unikalną możliwość tworzenia animacji GIF podczas imprezy. Takie animacje wyświetlane są na ekranie dotykowym zaraz po ich utworzeniu i zapętlane w inteligentny sposób, tak aby nigdy nie „przestały się ruszać” :-). Po ich obejrzeniu mogą być przykładowo wysyłane na adresy e-mail uczestników imprezy.

Dzięki unikalnemu algorytmowi płynność animacji jest bardzo duża i może być „regulowana” przez właściciela / administratora fotobudki. Również liczba klatek, opóźnienia między klatkami oraz częstotliwość pozyskiwania klatek z aparatu mogą być odpowiednio „dostrajane” wedle gustu i potrzeb.

Dwa tryby pracy – na czas i na przycisk!

Nasza fotobudka poszczycić się może dwoma trybami pracy:

 • automatycznym na czas (odliczanie do zdjęcia)
 • na przycisk wyzwalający, przycisk gotowości.

RETRO filtry kolorystyczne

Dla wszystkich nostalgicznych użytkowników fotobudek, w których żyje tęsknota za przeszłością i wyjątkowym klimatem starych zdjęć, przygotowaliśmy również kilka wersji RETRO filtrów kolorystycznych.

Oprócz standardowych, kolorowych zdjęć klienci mogą wybrać również zdjęcia z filtrami:

 • czarno – białe
 • sepia klasyczna (w odcieniach rudo-brązowych)
 • sepia I (w odcieniach niebieskości)
 • sepia II (w odcieniach zieleni)
 • sepia III (w odcieniach fioletu)
 • sepia IV (w odcieniach czerwonych).

Oferujemy Państwu również dwa sposoby stosowania filtrów. Filtry mogą być stosowane:

 • w czasie rzeczywistym, podczas wykonywania zdjęć,
 • jak również po wykonaniu zdjęć, przed samym drukowaniem.

Udostępnianie zdjęć – facebook i mail

Oferowana przez nas fotobudka – a w zasadzie jej oprogramowanie – uzyskało oficjalną autoryzację portalu Facebook i otrzymało zielone światło dla publikowania bezpośrednio z fotobudki na ścianie Facebook’a!

Dla Państwa wygody moduł facebook’a wyposażony został w specjalną, zintegrowaną klawiaturę ekranową. Klawiatura wyświetlana jest bezpośrednio pod oknem logowania do facebook’a. W polach użytkownik i hasło należy podać odpowiednie dane, kliknąć zaloguj i – o ile dane logowania są zgodne – wybrane zdjęcie ląduje na profilu użytkownika na portalu Facebook.com. Dzięki takiemu rozwiązaniu, użytkownicy mogą dzielić się zdjęciami z imprezy ze wszystkimi znajomymi od razu po zrobieniu zdjęć, bawiąc się jeszcze na imprezie!

Oczywiście rozumiemy także, że nie na każdej imprezie fotobudka z facebookiem będzie pożądana, a udostępnianie zdjęć na facebook’u wskazane. Wiemy, że czasami dla naszych klientów priorytety są inne i czasem bardzo ważna jest dyskrecja. Dlatego też oprogramowanie daje nam możliwość pełnej konfiguracji parametrów działania programu i funkcje udostępniania na facebook’u czy wysyłania na mail – podobnie jak większość innych funkcji programu – mogą być w dowolnym momencie wyłączane bądź włączane – w zależności od potrzeb danej imprezy czy eventu.